GÜVENLİK HİZMETLERİ

GÜVENLİK HİZMETLERİ

Özel Güvenlik Hizmetleri

Beray Grup olarak iş ortaklarının hizmet verdiği alanlara yönelik güvenlik ihtiyaçlarına çözüm getirerek profesyonel ve yüksek nitelikli güvenlik çözümlerini; kaliteli, yenilikçi, güler yüzlü, güvenilir ve sonuç odaklı bir anlayışla sunuyoruz. Çalışanlarımızın kişisel ve sektörel gelişimini kendi gelişimimiz ile eş değer tutuyor ve uzun vadede yatırımlarımızı çalışanlarımıza yönelik yapmaya özen gösteriyoruz.

Alanında uzman eğitmenler güvenlik personelimize sistematik ve fonksiyonel eğitimler verirken, biz de çalıştığımız alanlara özel güvenlik çözümlerini doğru kurgularla oluşturulmuş bir ekip eşliğinde, 5188 sayılı Güvenlik Hizmetleri Kanunu sınırları içerisinde sunuyoruz.

Gelişim ve motivasyonu yüksek düzeyde tutarak hizmet kalitesinde sürekliliği sağlıyor, multidisipliner sistemde farklı uzmanlıkların birleşimiyle oluşturulmuş hizmet anlayışımız ile çalıştığımız alanlara ve markalara ayrıcalık kazandırıyoruz.

Güvenlik Prensiplerimiz;

 1. İnsan Hakları ve İş Kanunlarına Tam Uyum,
 2. Risk Analizlerinin Yapılarak Uygun Ekipman ve Personel Seçimi,
 3. Yüksek Standartlarda Personel Seçme ve Kişisel Güvenlik Araştırması,
 4. Psikomotor Testler,
 5. Projeye Özel Rutin ve Acil Durum Prosedürlerinin Hazırlanması
 6. Acil Durumlarda Anında Müdahale ve Yönlendirme,
 7. Personel Sürekliliğinin Korunması,
 8. Mali Sorumluluk Sigortası,
 9. SFM Programımız ile Personel Takip, Denetim ve Raporlama

Hizmetlerimiz;

 1. Site / Konut Güvenliği,
 2. AVM Güvenliği,
 3. Eğitim Kurumları Güvenliği,
 4. Enerji Santrali Güvenliği,
 5. Rezidans / İş Merkezi Güvenliği,
 6. Petrol ve Doğalgaz Boru Hatları Güvenliği,
 7. Şehir Hastaneleri Güvenliği,
 8. Şantiye / Kamp Alanı Güvenliği,
 9. VİP Koruma Hizmeti.

Acil Durum Yönetimi;

VİP Koruma Hizmetleri;

VIP Kişi koruma güvenlik hizmetimizde, kişi veya kişilerin güvenlik tehlikelerinin bulunması durumunda, günlük yaşamı mümkün olduğunda az etkileyecek şekilde hareket ederek, gerekli tüm ekipmanlar ile yüksek seviyede güvenlik hizmeti sağlıyoruz.

Güvenlik hizmetinin sağlanacağı kişiler için, karşılıklı görüşmeler sonucunda oluşabilecek tehlikeleri önceden tespit ediyor ve bu tehditlerin nasıl bertaraf edileceğine dair raporlar oluşturuyoruz. Daha sonra güvenlik personelimiz bu raporlar doğrultusunda çalışmalarına başlıyor.

Güvenlik konusunda uzman personelimiz, acil durumlarda bile risk analizi yapabilme, ani ve doğru karar vererek olaylara müdahalede bulunma yeteneklerine sahip kişilerden oluşuyor. Bu yeteneklerin dışında, silahlı koruma, silahsız koruma, yakın koruma, istihbarat, iletişim, ileri sürüş tekniklerine hakim kişiler oluyorlar.

Arama Kurtarma/Tahliye Hizmetleri;

Projenin özelliği ve risk unsurlarının analiz edilmesiyle, projede yer alan personellere bünyemizde yer alan konusunda uzman ekipler ile  arama kurtarma ve tahliye hizmeti sağlıyoruz.

Yangınla Mücadele;

İşletmenize en uygun çözümü bulmak amacıyla, eksiksiz bir senaryoyu esas alarak tesisinizin özel ihtiyaçlarını değerlendiryoruz. Bu değerlendirmemiz, dünya genelinde birçok düzenleyici kurumun şart koştuğu, en iyi sektörel uygulamalarla uyumludur ve aşağıdakileri kapsar;

 • Güncel Güvenlik Süreci
 • Acil Durum Planlaması ve Prosedürleri
 • Yangın Algılama ve Yangından Koruma Sistemleri
 • Araçlar ve Gezici Ekipman
 • Ölçülendirme
 • Mevcut Yangınla Mücadele Görevlilerinizin Teknik Becerileri

Bu değerlendirmeyi esas alarak yangınla mücadele ihtiyaçlarınız için geniş bir yelpazede çözümler sunuyoruz.