HAŞERE İLE MÜCADELE HİZMETLERİ

HAŞERE İLE MÜCADELE HİZMETLERİ

Taşıdıkları organizmalarla insan sağlığını tehdit eden haşere, uçan haşere ve kemirgenleri uygulanan kimyasal yöntemlerle ortadan kaldırarak hijyenik ve güvenilir bir ortamda yaşamanızı sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza, sağlığınıza ve çevrenize en uygun ilaçlama yöntemlerini kullanarak haşere kontrolünü sağlıyoruz. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, insan sağlığını tehdit etmeyen pestisit ve ekipmanlar kullanıyor, ilaçlama personelimizin size en iyi şekilde hizmet sunabilmesi için onları periyodik eğitimlerden geçiriyoruz. Yaşadığınız yerin veya işletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiriyor, yaptığımız düzenli denetimlere ek olarak sizden gelen talepleri de göz önünde bulunduruyoruz.

Gıda fabrikalarından ilaç fabrikalarına, endüstriyel işletmelerden sağlık kurumlarına, alışveriş merkezlerinden restoranlara çeşitli lokasyonlarda kemirgen, karınca, hamam böceği, pire, örümcek, akrep, çıyan, sinek ve her türlü haşereyle sizin için savaşıyor, huzurlu ve sağlıklı yaşamanızı güvencemiz altına alıyoruz.

Zararlıları mücadele ve kontrol yöntemleri bir halk sağlığı hizmetidir. Etkin ve sağlıklı bir mücadele için; halk sağlığında uzmanlık ve tecrübe, ensektisit bilgisi, haşere biyolojisi, uygulama teknikleri, sağlığa etkisi bilgileri yanında güvenilirlik ve garanti aramak gerekir. Bu yeterliliğe de ancak halk sağlığı dalında tecrübesi olan kuruluşlar verebilir.

Uygulamalarımızda, yüzyılımızın en iyi ve en doğru teknolojilerini WHO, Gıda Kodeksi, HACCP, TSE ve Sağlık Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kullanmaktayız. Ayrıca firmamızca ISO belgesi sahibi olup AB mevzuatlarının gereklerine göre iş yerinizin uyumunu sağlamaktadır.

Ayrıca firmamız tarafından uygulama sonrası yapılan işin değerlendirilmesi yapılıp raporları hazırlanarak sunulur ve ek tedbirleri alınır. Böylece vereceğimiz hizmetin dünya kalitesinde kalıcı ve profesyonel çözümlü olmasına gayret edilir.

Bu amaçla şirketinize uygulayabileceğimiz Genel İlaçlama Hizmetleri için bizimle işbirliğine girmeniz Şirketinizin ve Sizin Sağlıklı bir ortam yaratma sürecinde kolaylıklar sağlayabilir.

 

  • Denetim
    İnsan odaklı bir hizmet modeline dayanan sistemimizin kusursuz bir şekilde işlemesi için tüm operasyonumuz haberli ve habersiz denetim modelleri ile kontrol edilmektedir. Denetim modelimizin en büyük farklılığı ise, denetim sonuçlarının şeffaf bir şekilde müşterimizle paylaşılması ve sonuçlara göre alınacak aksiyonların hızlı bir şekilde harekete geçirilmesidir.
  • İş Sağlığı ve İş güvenliği
    Hizmetlerimizin yapılması sırasında işyerinizdeki fiziki çevre şartları sebebiyle işçilerin maruz kaldıkları sağlık sorunları ve mesleki risklerin ortadan kaldırılması veya azaltılması önemlidir. Çok tehlikeli sınıfa giren hizmet dalımızla alakalı olarak çalışanlarımızın ve müşterilerimizin can güvenliği her işin başında gelmektedir.